-->
مرداد
قیمت و خرید بگ فیلتر و غبارگیر خشک + گارانتی دستگاه

قیمت و خرید بگ فیلتر و غبارگیر خشک + گارانتی دستگاه


زمان مطالعه : 4 دقیقه

بگ فیلتر در صنایع مختلف نظیر کاشی، چینی، پودر های میکرونیزه، صنایع سیمان، فولاد و... کاربر دارد. این دستگاه به دلیل نوع استفاده از آن تبدیل به یکی از مهمترین دستگاه های متصل به سالن های تولیدی در صنایع می باشد. وظیفه بگ فیلتر و یا غبارگیر تصفیه هوا و رفع آلودگی محیطی سالن های تولیدی و صنعت و نیمه صنعتی است. ماشین سازی هادی تولید کننده بگ فیلتر و غبارگیر در کشور مفتخر به تولید این دستگاه صنعتی گردیده است و شما میتوانید جهت استعلام قیمت و مشخصات فنی دستگاه بگ فیلتر یا غبارگیر به شماره های تماس ما تماس گرفته و با کارشناسان فروش فنی و بازرگانی ماشین سازی هادی جهت خرید بگ فیلتر و قیمت غبارگیر صحبت و مذاکره داشته باشید.

شماره تماس:

09133647981

031-55505187-8

بگ فیلتر یا BagFilter دستگاهی صنعتی است که به رفع آلودگی های شدید داخل محیط های صنعتی کمک بسیاری می کند. این دستگاه با به کار گرفتن کیسه فیلتر های با کیفیت به فیلتر کردن ذرات معلق در هوای سالن و یا محیط بسته به نوع کیسه فیلتر خود می پردازد و باعث می گردد تا از نظر محیط کاری و محیط زیستی سالن تولیدی کارخانجات و صنایع از هوای مناسب و غیر سمی و یا غیرآلوده ای برخوردار باشند. نیاز استفاده و خرید بگ فیلتر و خرید غبارگیر برای صنایع و شرکت ها از این مبحث اهمیت دارد که بسیاری از کارخانجات و صنایع به دلیل نوع فرآیند تولیدی خود مقداری سموم یا مواد آلوده تولید می کنند و این مواد آلوده در محیط سالن تولیدی و یا محیط فرآیند صنعتی پخش می گردد.

خرید بگ فیلتر ماشین سازی هادی

غبارگیر یا بگ فیلتر چیست؟

افزایش آلودگی های محیطی میتواند باعث حادثه های بزرگ و کوچکی شود بطور مثال جمع شدن بسیار گوگرد در هوای سالن تولیدی می تواند باعث خطرات بسیاری هم از جهت آلودگی هوا با گوگرد و هم از جهت اثرات گوگرد برروی نیروی انسانی سالن و محیط تولیدی و هم سایر تجهیزات و دستگاه باشد. بنابر این با استفاده از بگ فیلتر میتوان به جمع آوری غبار و عملیات غبارگیری پرداخت و محیط سالن تولیدی را از آلودگی ها پاک نمود.

دستگاه غبارگیر دستگاهی است که برای جمع کردن گرد و غبار و ذره های ریزی که از فرآیند های تولید صنعتی حاصل میشود مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه بطور کاملا ویژه برای جمع کردن غبار های حاصل از مراحل تولید در محیط های صنعتی طراحی و به کار گرفته میشود. در ادامه این توضیحات در سایت ماشین سازی هادی به توضیح درباره دستگاه غبارگیر پرداختیم. با ما همراه باشید.

غبار های تولید شده در محیط های مختلف علاوه برا اینکه در ایجاد مرحله تولید اختلال و مشکل ایجاد میکند میتواند یکی از بزرگترین منابع آلودگی و بیماری کارکنان در محیط کاری باشد و جان آنها را نیز به خطر بیاندازد. سالانه در سالن های تولید کارگران و یا مهندسان زیادی به بیماری های ریوی و پوستی مبتلا میشوند وعلت این بیماری میتواند حجم زیاد غبار ها، ذرات سمی و آلوده و غیره است که با نفوذ به داخل ریه ها باعث اختلال در سیستم تنفسی میشود.

کاربرد غبارگیر در صنایع متفاوت

دستگاه غبارگیر در جمع آوری و خارج کردن ذرات آلوده یا سمی و یا ایجاد کننده حساسیت های پوستی کمک می کند و در بسیاری از کشور ها جزو ایمنی بهداشت صنعتی کارخانجات است و واحد بهداشت ادارات کار به ضرورت استفاده از آن تاکید کرده اند یا قوانینی برای استفاده اجباری از دستگاه غبارگیر در سالن های آلوده تولیدی اقدام کنده اند.

مزایای استفاده از دستگاه غبارگیر

در لیست زیر به برخی از مزایای استفاده از دستگاه بگ فیلتر صنعتی پرداختیم:

 • کاهش هزینه بیماری کارکنان و کارگران
 • کاهش هزینه های تعمیرات خط تولید و سایر تجهیزات
 • بهبود ایمنی بهداشت صنعتی محیط سالن ها
 • فراهم شدن فضای پاک و بدون آلودگی در سالن های تولید

 

انواع بگ فیلتر

بگ فیلتر ها دارای انواع مختلفی می توانند باشند اما یکی از معروفترین و پرکاربرد ترین غبارگیر بگ فیلتر خشک یا غبارگیر خشک است که با جریان هوا و کیسه های فیلتر خود به تصفیه و تمیز کردن هوای سالن تولیدی می پردازد. نوع دیگری از غبارگیر و بگ فیلتر غبارگیر تر یا اسکرابر است که فرآیند غبارگیری خود را با استفاده از آب انجام می دهد و جهت جمع آوری آلودگی های محیطی و سالن های تولیدی خاص خود می باشد. در این مقاله در صفحه خرید غبارگیر و بگ فیلتر از ماشین سازی هادی در مورد خرید بگ فیلتر ماشین سازی هادی صحبت کردیم و همچنین در این بخش انواع غبارگیر نیز به معرفی انواع بگ فیلتر ها پرداختیم. در بخش های بعدی در مورد قیمت بگ فیلتر و قیمت غبارگیر و همچنین نوع کاربرد بگ فیلتر و مکانیزم غبارگیر برایتان توضیحاتی نوشته ایم که میتوانید مشاهده و مطالعه نمایید.

مکانیزم غبارگیر به چه صورت است؟

در این دستگاه غبار ایجاد شده از دستگاه های مختلف توسط هود ها و کانال ها از منافذ غبارخیز جمع آوری و به صورت شناور در بستر سیال عامل به سمت دستگاه غبارگیر انتقال داده می شوند که این انتقال توسط یک دستگاه فن با ایجاد فشار منفی در داخل شبکه و دستگاه ها انجام می گیرد. سرعت انتقال در داخل کانال ها تابع از خواص فیزیکی ذرات غبار می باشد. غبار به همراه هوا وارد محفظه اصلی دستگاه (اتاق کثیف) می گردند و پس از عبور از کیسه ها که از جنس الیاف با خواص و دانسیته متفاوت ساخته شده اند عبور و غبار را روی کیسه ها به جای می گذارند و هوای تصفیه شده پس از عبور از محفظه تمیز وارد فن و از اگزوز خارج می گردد.

کیسه ها پس از مدت زمان خاصی توسط غبار پوشیده خواهند شد و در این زمان سنسور اختلاف فشار که اختلاف فشار هوا قبل و بعد از کیسه را کنترل می نماید، فرمان تمیزکاری را صادر می کند. سیستم تمیز کاری شامل یک دستگاه میکروکنترلر منبع هوای فشرده، شیرهای برقی جهت عبور هوای تمیزکاری، شبکه لوله های هوای فشرده و ونتوری های مربوطه می باشد.

به این ترتیب وقتی که میزان افت فشار قبل و بعد از کیسه ها به مقدار مشخصی برسد میکروکنترلر فرمان باز شدن به شیر برقی را صادر می نماید و شیر برقی در زمان حدود 250-100 هزارم ثانیه باز و هوای فشرده با فشار 6 بار از طریق لوله ها به دهانه کیسه که ونتوری می باشد، هدایت می گردد که باعث ایجاد یک موج ضربه ضربه روی کیسه ها و تخلیه غبار کیسه ها می گردد. که باعث ایجاد یک موج ضربه روی کیسه ها و تخلیه غبار کیسه ها می گردد.

این عمل آنقدر ادامه پیدا می کند که اختلاف هد کیسه ها به میزان دلخواه برسد. تقریباً میزان افت فشار داخل دستگاه نیز تابعی از سرعت تصفیه جنس پارچه ها است که در محدوده 250-100 میلی متر آب می باشد. جرم غبار معلق در هر متر مکعب هوای قبل از فیلتر معادل 120 گرم در متر مکعب می باشد که پس از تصفیه به 5 میلی گرم در یک متر مکعب می رسد. در صورتی که جرم غبار بیش از مقدار فوق می باشد نیاز به استفاده از سیکلون قبل از فیلتر می باشد.

سیستم غبارگیر متشکل از چه دستگاه های دیگری است؟

سیستم بگ فیلتر به دلیل نوع استفاده آن دارای دو سیستم و دستگاه صنعتی دیگر نیز هست که در این بخش به معرفی آنها می پردازیم. فن صنعتی یا فن حلزونی یا سانتریفیوژ از اصلی ترین دستگاه های متصل به سیستم بگ فیلتر است که وظیفه ایجاد فضای هوای مثبت و یا منفی در داخل لوله و اتصالات و غبارگیر را بر عهده دارد. دستگاه دیگری که در سیستم بگ فیلتر مورد استفاده قرار می گیرد سیکلون است. سیکلون نیز دستگاه و ماشین آلات دیگری است که به همراه بگ فیلتر و فن صنعتی به تشکیل این سیستم غبارگیری کمک می کند.

خرید دستگاه بگ فیلتر

دستگاه غبارگیر ساخت ماشین سازی هادی از بهترین متریال و ورق های فولادی جهت ساخت دستگاه بگ فیلتر استفاده می کند و همچنین بهترین کیسه فیلتر ها نیز در ساخت این دستگاه بگ فیلتر استفاده کرده است. در صورتی که نیاز به خرید دستگاه بگ فیلتر برای سالن تولیدی خود دارید میتوانید با ماشین سازی هادی به شماره 09133647981 تماس حاصل فرمایید.

قیمت بگ فیلتر

قیمت بگ فیلتر با توجه به متریال مورد استفاده برای ساخت آن و همچنین بسیاری از مشخصات دیگر تعیین می گردد. بطور مثال غبارگیر های با حجم دبی بالاتر دارای تعداد کیسه فیلتر های بیشتری هستند و به تبع استفاده از متریال و همچنین استفاده از قطعات و دستگاه هایی مانند روتاری والو نیز به دستگاه افزون می گردد. موارد دیگری که بر قیمت بگ فیلتر تاثیرگذار می باشد نوع کیسه فیلتر غبارگیر است که این مورد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. انواع کیسه فیلتر های موجود در بازار در سایز ها و اندازه ها و کیفیت ها وبرند های تولیدی کشور های مختلفی موجود می باشند. ما در ماشین سازی هادی بصورت پیشفرض از بهترین نوع کیسه فیلتر های هوای غبارگیر استفاده می کنیم و کیفیت را اولویت خود قرار داده ایم.

در صورت که نیاز به پیش فاکتور قیمت و فنی و خرید بگ فیلتر داشتید میتوانید با کارشناسان ما در ماشین سازی هادی تماس گرفته و درخواست پیش فاکتور نمایید:

راه های ارتباطی:

031-55505187-8

09133647981

دیدگاه های این مطلب

 • عباسی گفته :

  10:47
  1402/06/11

  مدیر سایت گفته :

  سلام و عرض ادب در اولین فرصت با شما تماس گرفته میشه

  10:47
  1402/06/11

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سایت

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

شروع چت در واتس اپ
(پیام رسان ایتا)