:03155505187 :info[@]mashinsazi.com

مدیرعامل فولاد مبارکه تاکید کرد؛ حفظ پویایی فولاد مبارکه با مطالعۀ بیشتر بازارهای داخلی و جهانی و توسعه و تنوع محصولات/ روند تعالی فولاد مبارکه همچنان ادامه خواهد یافت

صنعت ، معدن ، کاشان ، ماشینسازی هادی ، صنایع ، معدن ، تجارت ، آسیاب ریموند ، جیگ

مدیرعامل فولاد مبارکه تاکید کرد؛ حفظ پویایی فولاد مبارکه با مطالعۀ بیشتر بازارهای داخلی و جهانی و توسعه و تنوع محصولات/ روند تعالی فولاد مبارکه همچنان ادامه خواهد یافت

1397/08/03 1457

به گزارش معدن نیوز، حمیدرضا عظیمیان گفت: باید با ارتقای سطح رضایتمندی نیروی انسانی شرایطی فراهم کنیم تا ایشان نیز با فراغ بال و تعهد بیشتر به تولید و ایجاد ارزش افزودۀ اقتصادی برای کشور همت گمارند.

 وی افزود: در گروه فولاد مبارکه دائما به بهره برداری رسیدن طرح های توسعه و کسب موفقیت‌های متعدد در عرصه‌های ملی و بین‌المللی را شاهد بوده‌ایم؛ از اینرو اذهان عمومی با آگاهی از عملکرد این شرکت باور دارد که این شرکت پویا و زنده است. در اینجا وظیفۀ ما این است که این پویایی را با توسعه و تنوع محصولات و با مطالعۀ بیشتر بازارهای داخلی و جهانی حفظ کنیم.

 عظیمیان در ادامۀ سخنان خود خاطرنشان کرد: فولاد مبارکه برای حضور مقتدرانه‌تر در بازارهای جهانی، نه تنها خود را به حضور صرفا سنتی محدود نکرده، بلکه در تلاش است با استفادۀ بیشتر از فناوری های روز دنیا پویایی خود را بیش از هر زمان دیگر ارتقا دهد. به طور قطع، در ادامۀ این مسیر موفقیت آمیز، با کمک هم برای تولید بیشتر و تکمیل زنجیرۀ تولید از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

 وی با بیان اینکه باید آنقدر قوی باشیم که تحولات جهانی و بازار هیچ تأثیر منفی بر روند کار شرکت نداشته باشد، افزود: باید شرکت را برای مواجهه با هر شرایطی آماده کنیم که این کار در سایۀ همکاری و هم اندیشی همۀ کارکنان حاصل خواهد شد. در این خصوص باید با دقت و ظرافت، موارد و موانع احتمالی را ارزیابی و آنها را از پیش رو برداریم و به خوبی این مسئولیت خطیر را به سرانجام نیک برسانیم.

 مدیرعامل فولاد مبارکه روند توسعه و پیشرفت فولاد مبارکه را به مسابقۀ دو امدادی تشبیه و تأکید کرد: انسانهای شریف زیادی از بدو تأسیس این شرکت زحمت کشیده‌اند تا فولاد مبارکه به بزرگترین گروه فولادسازی کشور و خاورمیانه تبدیل شود؛ بنابراین ضمن قدردانی از این زحمات باید تلاش کرد تا این روند تعالی همچنان ادامه یابد.

ثپایگاهوی با تأکید بر مسئلۀ ایمنی در کار گفت: باید به یاد داشته باشیم که خانواده‌های کارکنان بر این باورند که در سایۀ الطاف خداوند، سیستم و مدیریتی در نظر گرفته شده تا ایمنی و سلامت کارکنان در شرکت همواره پایش شود. توجه به این موضوع مانند هر مسئولیت ملی و شرعی بر دوش همۀ افراد است.


برچسب ها : صنعت معدن کاشان ماشینسازی هادی صنایع معدن تجارت آسیاب ریموند جیگ
دیدگاه کاربران
دیدگاه خود را ارسال نمایید
اگر مایل به مشاهده همه نمونه کار ها هستید روی لینک کلیک کنید