-->
مرداد
فولاد خوزستان به دنبال 60 درصد سهام فولاد اکسین/ مدیرعامل فولاد خوزستان: ورودی به بلوک 31.6 درصدی اکسین نداشتیم

فولاد خوزستان به دنبال 60 درصد سهام فولاد اکسین/ مدیرعامل فولاد خوزستان: ورودی به بلوک 31.6 درصدی اکسین نداشتیم


زمان مطالعه : 4 دقیقه

به گزارش معدن نیوز به نقل از چیلان، محمد کشانی، مدیرعامل فولاد خوزستان درخصوص سهام فولاد اکسین گفت: سهام اکسین از سه بخش تقسیم شده است که 30 درصد آن در اختیار صندوق بازنشستگی فولاد، 30 درصد متعلق به شستا و 40 درصد به گروه ملی تعلق داشت. به عبارت دیگر 60 درصد سهام فولاد اکسین متعلق به وزارت رفاه می باشد.

وی افزود: بنا به دلایلی سازمان خصوصی سازی بلوک 31.7 درصدی گروه ملی فولاد را عرضه کرد اما فولاد خوزستان از همان ابتدا به دنبال سهام 60 درصد متعلق به وزارت رفاه بود.

مدیرعامل فولاد خوزستان ادامه داد: تفاهم نامه مربوط به خرید این 60 درصد سهم با مدیرعامل شستا به امضا رسیده و در هفته گذشته جهت قیمت گذاری ارسال و چنانچه قیمت گذاری صورت گیرد، فولاد خوزستان تملک 60 درصد فولاد اکسین را خواهد داشت.

کشانی در خاتمه با تاکید دوباره این موضوع که فولاد خوزستان برای خرید بلوک 31.6 درصدی اکسین که 7 آبان از سوی سازمان خصوصی سازی و به وکالت گروه ملی فولاد عرضه شده بود هیچگونه ورودی نداشته است گفت: فولاد خوزستان به دنبال سهام 60 درصدی شستا و صندوق بازنشستگی فولاد است.

شایان ذکر است، فولاد مبارکه 7 آبان ماه موفق به خرید بلوک 31.6 درصد فولاد اکسین به قیمت 460 میلیارد تومان از طریق شرکت در مزایده سازمان خصوصی سازی شد.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سایت

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

شروع چت در واتس اپ
(پیام رسان ایتا)