-->
فروردین
اتاق فکر معدن و صنایع معدنی راه اندازی می شود

اتاق فکر معدن و صنایع معدنی راه اندازی می شود


زمان مطالعه : 4 دقیقه

به گزارش معدن نیوز، رضا رحمانی در آیین معارفه رییس جدید سازمان نظام مهندسی معدن افزود: کار ایجاد اتاق فکر معدن از این هفته آغاز شده است تا ساختار آن درست شود اما نیازی نیست این مجموعه دولتی باشد؛ بلکه آغاز کار با ماست.
رحمانی ادامه داد: معدن ظرفیت بی بدیلی در کشور است و به گفته برخی کارشناسان، می تواند جایگزین نفت شود و در اقتصاد ملی ایفای نقش کند.
وی تصریح کرد: برای نقشه راه معدن تلاش های زیادی صورت گرفته و کارهای مبنایی انجام شده است.
رحمانی گفت: اکتشاف، آغاز توسعه معدن است و باید زیرساخت های لازم را فراهم کرد که اینها در نقشه راه به خوبی تبیین شده است و به اختراع چرخ دنده از ابتدا نیازی نیست.
آیین معارفه رییس جدید سازمان نظام مهندسی معدن شامگاه شنبه در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.
در این نشست، وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون امور معادن و صنایع معدنی وی، اعضای سازمان نظام مهندسی معدن در استان های مختلف کشور، مدیران انجمن ها و تشکل های معدنی و فعالان این بخش حضور داشتند.
در آیین شب گذشته داریوش اسماعیلی به عنوان رییس جدید سازمان نظام مهندسی معدن ایران معرفی و از تلاش های نادعلی اسماعیلی قدردانی شد.
به گفته رییس جدید سازمان نظام مهندسی معدن ایران، این سازمان بیش از 37 هزار عضو دارد که در امور معدن، متالوژی، استخراج و دیگر حوزه ها تحصیل کرده اند و بیش از نیمی از آنان پروانه صلاحیت دارند.

 

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سایت

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

شروع چت در واتس اپ
(پیام رسان ایتا)