-->
مرداد
فولاد مبارکه با رعایت استاندارد و توجه ویژه به کیفیت، سهم 50 درصدی خود از بازار را حفظ می‌کند

فولاد مبارکه با رعایت استاندارد و توجه ویژه به کیفیت، سهم 50 درصدی خود از بازار را حفظ می‌کند


زمان مطالعه : 4 دقیقه

به گزارش معدن نیوز، حمیدرضا عظیمیان دیروز در مراسم روز ملی کیفیت که در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد، گفت: فولاد مبارکه با تولید بیش از 10 میلیون تن فولاد نیمی از فولاد کشور را تولید می‌کند و به عبارتی بزرگترین بنگاه صنعتی کشور محسوب می‌شود.
مدیرعامل فولاد مبارکه اظهارداشت: این بنگاه تولیدی 7500 میلیارد تومان سرمایه ثبتی دارد که کارشناسان این سرمایه را 45 هزار میلیارد تومان ارزیابی می‌کنند.
وی اظهارداشت: ما یک درصد GDP و 3 درصد GDP بخش صنعت را به خودمان مرتبط می‌دانیم.
عظیمیان گفت: سال گذشته 6 هزار میلیارد تومان سود خالص داشته‌ایم و سالانه حدود یک هزار میلیارد تومان به دارایی مالیات پرداخت می‌کنیم.
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تاکید کرد: به‌طور عمومی شرکت فولاد مبارکه الزام دارد که سهم 50 درصدی بازار را حفظ کند و بتوانیم رضایت مشتریان را حفظ کنیم.
وی با تاکید بر اینکه الزام ما رعایت استانداردهای کیفیت است، بیان داشت: بنابراین دو استاندارد 10002 و 10004 که استاندارد کیفیت رضایت و رسیدگی به مشتریان است را از مراجع مربوطه اخذ کرده‌ایم.
وی افزود: در سال 70 حدود 2.4 میلیون تن تولید فولاد داشتیم و مصرف آب این واحد در آن زمان 16.4 متر مکعب بود، اما امروز حدود 7.6 میلیون تن تولید فولاد داریم و 2.7 مترمکعب مصرف آب داریم، یعنی تولید 3 برابر و مصرف آب 7 برابر کمتر شده است که این موضوع ناشی از توجه ما به کیفیت و مسائل زیست محیطی است.
عظیمیان اظهار داشت: با توجه به مسائل زیست محیطی و خشکسالی، بازیافت آب در صدر برنامه‌های ما قرار دارد و برای کاهش مصرف آب در این واحد صنعتی تلاش می‌کنیم. همچنین این واحد صنعتی 2 ماه پیش یکی از معتبرترین جوایز بنیاد کیفیت جهانی در اروپا را که جایزه گلد است، به دست آورده است.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سایت

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

شروع چت در واتس اپ
(پیام رسان ایتا)