-->
خرداد
با تمام توان و عزمی راسخ پیگیر مطالبات تمامی کارگران خواهم بود

با تمام توان و عزمی راسخ پیگیر مطالبات تمامی کارگران خواهم بود


زمان مطالعه : 4 دقیقه

به گزارش معدن نیوز به نقل از مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، در جریان این سفر، جلسه ای با حضور تمامی اعضای شواری کارگری مناطق معدنی، مرتاض مدیر عامل شرکت معادن زغال سنگ کرمان و اسماعیلی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان برگزار گردید.

درابتدای این جلسه، مدیر عامل شرکت زغال سنگ کرمان گزارشی از روند تولید و استخراج زغال سنگ ارائه نمود. در ادامه یکی از نمایندگان شورای کارگری گزارش مشکلات و درخواست های کارگران معادن زغال سنگ را از قبیل آماده سازی و تجهیز معادن زغال سنگ، ضریب شغلی و مشکلات در آمدی و هم چنین افزایشات حقوق کار گران را خواستار شد.

عسکری ضمن تقدیر از زحمات کارگران و هم چنین عرض تسلیت در گذشت مرحوم کربلایی حسین شریفی کارگر معدن آبنیل، ایمنی را اصلی ترین امر در هر کاری دانسته و کارگر و نیروی انسانی را بزرگ ترین سرمایه هر مجموعه تولیدی بر شمرده و عنوان داشت که محیط کارگری بوی بهشت می دهد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد خود را از بدنه کارگری دانسته و اعلام داشت که با تمام توان و عزمی راسخ پیگیر مطالبات تمامی کارگران خواهد بود.

وی از مدیر عامل شرکت زغال سنگ کرمان درخواست نمود تا ضمن تنظیم صورت جلسه ای با در نظر گرفتن موارد قانونی به درخواست شورای کارگری جامه عمل پوشیده شود. این صورت جلسه بلا فاصله توسط مدیر عامل شرکت معادن زغال سنگ کرمان تنظیم و به امضای اعضای شورای کارگری، مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد، مدیرعامل شرکت زغال سنگ کرمان و سایرین رسید.

 

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سایت

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

شروع چت در واتس اپ
(پیام رسان ایتا)