-->
خرداد
3 روز مانده تا کنفرانس بین المللی تجارت مواد خام و فولاد آسیا

3 روز مانده تا کنفرانس بین المللی تجارت مواد خام و فولاد آسیا


زمان مطالعه : 4 دقیقه

به گزارش معدن نیوز، موسسه کالانیش یک موسسه معتبر بین المللی است که تخصص آن برگزاری کنفرانس های فوق تخصصی در زمینه انرژی (نفت و گاز) و فولاد است و از این نظر از اعتبار جهانی بسیار‌ خاصی برخوردار است.

کنفرانس تجارت مواد خام و فولاد آسیا با هدف به چالش کشیدن بازار تحت تاثیر تغییرات سیاسی، رشد بازارهای قراضه، اصلاحات چین و جنگ های تجاری آمریکا برگزار می شود.

این کنفرانس قدرت بینش و تحلیل را به کارشناسان برجسته و رهبران بازار ارائه می دهد. همچنین این کنفرانس فرصت دیدارهای رودرو را برای فعالان صنعت فولاد و برقراری ارتباطات جدید را فراهم می آورد.

در بخش نخست، کنفرانس سنگاپور به موضوع سرمایه گذاری و تجارت در بازارهای فولادی می پردازد و نخستین سخنران کلیدی و افتتاح کننده کنفرانس کیوان جعفری طهرانی می باشد.

در بخش دوم به موضوع خلق ارزش از طریق تجارت، در بخش سوم به مواد خام کوره های بلند شامل سنگ آهن و زغال کک شو و در بخش چهارم به موضوع مواد خام و اولیه کوره های قوس الکتریکی شامل قراضه و الکترود پرداخته خواهد شد. 

همچنین دو پنل زنده در این کنفرانس برگزار می شود که اولین پنل تحت عنوان جریان های تجاری و موانع موجود بر سر راه آنها بوده و در دومین پنل که کیوان جعفری طهرانی نیز حضور خواهد داشت روند بازار مواد اولیه تولید فولاد در پایان سال 2018 و 3 ماهه اول 2019 توسط نامبرده و نمایندگانی از Anglo American برزیل و Trafigura سوئیس بحث و تحلیل می گردد.

جمع بندی کنفرانس در پایان روز نیز توسط کیوان جعفری طهرانی به عنوان نماینده منتخب آسیا خواهد بود.

گفتنی است، پایگاه خبری معدن نیوز به عنوان حامی رسانه ای و نماینده انحصاری این رویداد در ایران است که نسبت به انتشار یک کاتالوگ انگلیسی زبان اقدام نموده تا تصویر مناسبی از محصولات و خدمات قابل ارائه از شرکت های ایرانی در بازارهای مرتبط زاده نماید.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سایت

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

شروع چت در واتس اپ
(پیام رسان ایتا)