-->
فروردین
در مراسم قرعه کشی یک دستگاه خودرو ویژه بازنشستگان فولاد چه گذشت؟

در مراسم قرعه کشی یک دستگاه خودرو ویژه بازنشستگان فولاد چه گذشت؟


زمان مطالعه : 4 دقیقه

به گزارش معدن نیوز به نقل از مرکز روابط عمومی و ارتباطات صندوق بازنشستگی فولاد، در ابتدای مراسم قرعه کشی خودرو ویژه بازنشستگان فولاد که کارت اعتباری خرید از فروشگاه رفاه را دریافت نموده اند، عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد ضمن خیر مقدم به مدعوین مراسم اظهار داشت: امیدواریم با توجه به مشکلات معیشتی بازنشستگان فولاد و افزایش هزینه های زندگی آنان، اجرای طرح رفاه کارت بتواند مشکلات اقتصادی این عزیزان را تا حدی کاهش دهد.

وی افزود: همچنین با توجه به نام گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی و تاکید ایشان بر اقتصاد مقاومتی، اجرای رفاه کارت در راستای حمایت از کالای ایرانی خواهد بود. ضمن اینکه امید می رود مشابه چنین طرحی در سایر صندوق های بازنشستگی زیر مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اجرا شود.

در این مراسم، قرعه کشی یک دستگاه خودرو از میان بالغ بر هشت هزار نفری که تا کنون رفاه کارت خود را دریافت کرده اند انجام شد که در پایان مراسم قرعه کشی، یک بازنشسته ذوب آهن که ساکن منطقه لنجان (زرین شهر) است برنده یک دستگاه خودرو شد. عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد فورا در تماس تلفنی با این بازنشسته، خبر برنده شده یک دستگاه خودرو را به وی اعلام نموده و شخصا تبریک گفت و برای این بازنشسته عزیز و خانواده وی آرزوی موفقیت نمود.

میدری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم قرعه کشی خودرو ویژه بازنشستگان فولاد که کارت اعتباری خرید از فروشگاه رفاه را دریافت نموده اند عنوان کرد: مهندس عسکری برای اجرایی شدن طرح رفاه کارت زحمات زیادی کشیدند که جا دارد از ایشان تشکر کنم.

میدری گفت: صندوق بازنشستگی فولاد در گذشته با مشکلات فراوانی مواجه بود اما خوشبختانه با تلاش های وزارتخانه و صندوق بازنشستگی فولاد این مشکلات کاهش یافته و ما شاهد کاهش نوسان در پرداخت حقوق بازنشستگان هستیم.

وی با اشاره به پیگیری عسکری برای خدمات رفاهی به بازنشستگان فولاد اضافه کرد: کارت اعتباری خرید کالا یک حرکت اصولی است که می تواند در طول زمان گسترش یابد. خوشبختانه برای توزیع این کارت در میان بازنشستگان هیچ وثیقه ای دریافت نشده و مبلغ کارت از حقوق بازنشستگان کسر می گردد.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سایت

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

شروع چت در واتس اپ
(پیام رسان ایتا)