-->
خرداد
تست سرد پروژه هات شارژینگ با موفقیت صورت گرفته است/ آمادگی کامل ذوب اهن برای تولید ریل مترو/ بازاریابی برای فروش ریل UIC60 در حال انجام است

تست سرد پروژه هات شارژینگ با موفقیت صورت گرفته است/ آمادگی کامل ذوب اهن برای تولید ریل مترو/ بازاریابی برای فروش ریل UIC60 در حال انجام است


زمان مطالعه : 4 دقیقه

به گزارش معدن نیوز، یزدی زاده، مدیرعامل ذوب آهن در بند نخست نامه خود به رئیس اداره نظارت بر ناظران بورس آورده است: با توجه به اینکه دکتر سبحانی نماینده شرکت سرمایه گذاری صدر تامین می باشد به محض دریافت حکم رسمی مبنی بر معرفی نامبرده، موضوع از طریق سامانه کدال اطلاع رسانی خواهد شد.

در بندهای بعدی این نامه آمده است: پروژه هات شارژینگ مربوط به شارژ مستقیم شمش از ایستگاه 5 ریخته گری به نورد 500 می باشد که مزیت آن صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی و هزینه های جابجایی و انتقال شمش است و تست سرد این پروژه با موفقیت صورت پذیرفته است.

در خصوص تولید شمش ریل نیز با احداث واحد گاززدائی از فولاد و تست موفقیت آمیز آن، امکان تولید شمش مورد نیاز برای تولید انواع ریل های مصرفی در کشور اعم از 249، 33، UIC54 و UIC60 در این شرکت ایجاد و تمامی مراحل تولید ریل ملی به صورت کاملا داخلی انجام خواهد شد.

ریل های U33 و UIC60 که تا کنون در ذوب آهن اصفهان تولید شده با استفاده از شمش های وارداتی بوده است در حالی که با راه اندازی واحد VD، امکان تامین داخلی این شمش ها مطابق با استاندارد مربوطه وجود دارد.

شایان ذکر است شرکت در حال بازاریابی در خصوص فروش ریل UIC60 می باشد. همچنین این شرکت آمادگی کامل در خصوص تولید ریل مترو را دارد که در این خصوص مذاکراتی در حال انجام است و پس از انعقاد قرارداد با مشتریان از طریق سامانه کدال اطلاعات آن افشا می گردد.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سایت

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

شروع چت در واتس اپ
(پیام رسان ایتا)