:03155505187 :info[@]mashinsazi.com

کسب لوح تقدیر طرح پژوهشی برتر توسط ایمیدرو

به گزارش معدن نیوز، ایمیدرو در هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت در سال 1397 با طرح پژوهشی «ارزیابی زیست محیطی استفاده از گزنتات‌ها در فرآیند فلوتاسیون کانی های معدنی» که در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران انجام شده، به عنوان طرح پژوهشی برتر در سطح وزارت صمت انتخاب شد.  در این مراسم، غلامرضا ملاطاهری، مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو به نمایندگی از خداداد غریب پور، رئیس هیات عامل ایمیدرو ایمیدرو لوح تقدیر طرح پژوهشی برتر را دریافت کرد.ایمیدرو در هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت، موفق به دریافت لوح تقدیر طرح پژوهشی برتر شد.

کسب لوح تقدیر طرح پژوهشی برتر توسط ایمیدرو

1397/09/26 4849

به گزارش معدن نیوز، ایمیدرو در هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت در سال 1397 با طرح پژوهشی «ارزیابی زیست محیطی استفاده از گزنتات‌ها در فرآیند فلوتاسیون کانی های معدنی» که در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران انجام شده، به عنوان طرح پژوهشی برتر در سطح وزارت صمت انتخاب شد.

در این مراسم، غلامرضا ملاطاهری، مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو به نمایندگی از خداداد غریب پور، رئیس هیات عامل ایمیدرو ایمیدرو لوح تقدیر طرح پژوهشی برتر را دریافت کرد.ایمیدرو در هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت، موفق به دریافت لوح تقدیر طرح پژوهشی برتر شد.


برچسب ها : به گزارش معدن نیوز ایمیدرو در هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت معدن و تجارت در سال 1397 با طرح پژوهشی «ارزیابی زیست محیطی استفاده از گزنتات‌ها در فرآیند فلوتاسیون کانی های معدنی» که در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران انجام شده به عنوان طرح پژوهشی برتر در سطح وزارت صمت انتخاب شد. در این مراسم غلامرضا ملاطاهری مدیر آموزش پژوهش و فناوری ایمیدرو به نمایندگی از خداداد غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو ایمیدرو لوح تقدیر طرح پژوهشی برتر را دریافت کرد.ایمیدرو در هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت معدن و تجارت موفق به دریافت لوح تقدیر طرح پژوهشی برتر شد.
دیدگاه کاربران
دیدگاه خود را ارسال نمایید
اگر مایل به مشاهده همه نمونه کار ها هستید روی لینک کلیک کنید