-->
خرداد
سود گهر زمین تا پایان سال دو برابر می شود/ طرح طبقه بندی مشاغل برگ زرینی از افتخارات گهر زمین

سود گهر زمین تا پایان سال دو برابر می شود/ طرح طبقه بندی مشاغل برگ زرینی از افتخارات گهر زمین


زمان مطالعه : 4 دقیقه

به گزارش معدن نیوز به نقل از روابط عمومی گهر زمین، معاون بهره برداری گهر زمین همکاری، تلاش و همدلی را مستلزم کار و فعالیت موفق دانست و گفت: اجرایی شدن این طرح نشان از حس همدلی و همکاری در بین مجموعه گهرزمین است.

دلاوریان معاون اداری پشتیبانی گهر زمین نیز آیین رونمایی از طرح طبقه بندی مشاغل گفت: هدف همکاران در مجموعه با اجرای طرح طبقه بندی مشاغل اجرای عدالت است.

وی همچنین افزود: در این راه شاید اشکالاتی نیز وجود داشته باشد که قطعا به رفع آنها خواهیم پرداخت. وی در همین رابطه به مبلغ 4/5 میلیارد تومانی مابه التفاوت طرح اشاره کرده و افزود خوشبختانه هیئت مدیره با وجود این مبلغ طرح را تایید و تصویب کرد. 

پوریانی مدیر عامل شرکت سنگ آهن گهرزمین نیز با اشاره به موفقیت در این امر از تمام مدیرانی که در راه رسیدن به افتخارات گهر زمین گام برمیدارند تقدیر و تشکر نمود و افزود: با اینکه از عمر این مجموعه خیلی نمی گذرد اما افتخارات بسیاری همیشه شامل حال خانواده بزرگ گهر زمین می شود که طرح طبقه بندی مشاغل برگ زرین این افتخارات است.

پوریانی همچنین گفت: با موافقت هیئت مدیره با فروش محصولاتی که انجام خواهد شد تا آخر امسال سود شرکت را از 500 میلیارد به 1000 میلیارد افزایش خواهیم داد.

در پایان این مراسم از طرح طبقه بندی مشاغل با حضور برخی از مدیران ارشد رونمایی شد و از مدیران و کارکنانی که در اجرایی شدن این طرح نقش موثری داشتند تجلیل به عمل آمد.

 

 

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سایت

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

شروع چت در واتس اپ
(پیام رسان ایتا)