-->
خرداد
فراخوان ایمیدرو برای شناسایی و انتخاب پروژه های برتر بهبود بهره وری

فراخوان ایمیدرو برای شناسایی و انتخاب پروژه های برتر بهبود بهره وری


زمان مطالعه : 4 دقیقه

به گزارش معدن نیوز، به‌منظور ارتقای بهره‌وری، هم‌افزایی و رقابت‌پذیری بخش معدن و صنایع معدنی از طریق تبادل تجارب موفق بنگاه‏ها در زمینه بهبود بهره‌وری، این سازمان در نظر دارد نسبت به شناسایی و انتخاب پروژه‌های برتر بهبود بهره‌وری انجام شده در شرکت‌ها اقدام کند، تا ضمن تقدیر از پروژه‌های برتر در قالب ششمین همایش جایزه بهره‌وری ایمیدرو، امکان به اشتراک‌گذاری تجارب موفق بنگاه‌های معدنی و صنایع معدنی کشور را فراهم سازد.

بر این اساس، از شرکت های بخش معدن و صنایع معدنی و شرکت های خدمات فنی و مهندسی فعال در این بخش دعوت می شود تا پروژه‌های مرتبط با بهبود بهره‌وری خود را که طی سال‌های 96 و 97 اجرا کرده اند، در فرم «اظهارنامه پروژه بهبود بهره‌وری» حداکثر تا تاریخ 30 دی97 به این سازمان اعلام کنند.

متقاضیان می توانند برای دریافت فرم یادشده و راهنمای تکمیل آن به پرتال مرجع آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو (http://trt.imidro.gov.ir) بخش بهره‌وری بند پروژه‌های بهبود بهره‌وری مراجعه کنند.

دبیرخانه جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران با شماره تلفن 88829619 (021) و نمابر 88847548 (021) آماده پاسخگویی به سوال ها و ابهام های احتمالی است.

 

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سایت

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

شروع چت در واتس اپ
(پیام رسان ایتا)