-->
تیر
کارخانه فولاد سازی گروه ملی در آستانه راه اندازی مجدد قرار دارد

کارخانه فولاد سازی گروه ملی در آستانه راه اندازی مجدد قرار دارد


زمان مطالعه : 4 دقیقه

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران عبدالکریم پهلوانی در این باره گفت: کار بازسازی واحد آبرسانی و کولینگ تاور کارخانه درحال انجام است و پس از آن برای پیش راه اندازی و سپس راه اندازی نهایی در اواسط تیر آماده می‌شویم.
به گفته وی کارکنان این شرکت بر اساس برنامه تنظیمی برای سال ٩٨ و با کمترین هزینه در راستای تحقق شعار رونق تولید در سه ماه خط کلاف را راه اندازی و بزودی نیز کارخانه فولادسازی را راه اندازی می‌کنند.


مدیرعامل این گروه فولادی بیان کرد: راه اندازی کارخانه باعث می‌شود که گروه ملی به عرصه رقابت با دیگر گروه‌های فولادی وارد شود و سهم بازار تولید را پس از سال‌ها پس بگیرد.
پهلوانی ادامه داد: انتظار می‌رود مسئولان کشوری و استان، با رفع موانع، تأمین مواد اولیه و سرمایه در گردش که پاشنه آشیل گروه ملی است خط مقدم تولید را تغذیه کنند و ما را تنها نگذارند.


وی افزود: مشکلات گروه ملی اگر چه بسیار است ولی اطمینان داریم با برنامه ریزی و تمرکز مدیریتی، تحلیل، اولویت بندی و تدبیر واقعی مسائل و شرایط، به شرط حمایت جدی و سرعت عمل مسئولان مربوطه می‌توان بسیاری از این مشکلات را پشت سر گذاشت.
بر اساس این گزارش، دی پارسال پس از ۳۱۸ روز توقف، کارخانه نورد تیرآهن گروه ملی فولاد وارد مدار تولید شد که تا پیش از این اعتراضات کارگری متعددی را به وجود آورده بود.


گروه ملی صنعتی فولاد ایران در سال ۱۳۴۲ به عنوان نخستین کارخانه نورد فولاد کشور در اهواز تأسیس شد و در سال ۱۳۸۸ با هدف خصوصی سازی به یکی از شرکت‌های زیر مجموعه امیر منصور آریا واگذار شد ولی با کشف اختلاس ۳۰ هزار میلیارد ریالی و ارتباط آن با ۲ بانک بزرگ کشور در سال ۱۳۹۰ مدیریت آن به طور موقت در اختیار دادگستری قرار گرفت و درنهایت در اسفند ۱۳۹۵ به بانک ملی واگذار شد.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سایت

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

شروع چت در واتس اپ
(پیام رسان ایتا)