:03155505187 :info[@]mashinsazi.com

ایجاد 300 فرصت شغلی پس از راه اندازی یک کارخانه در میبد

یزد+بانک صنعت و معدن+صنعت+معدن+بانک+چینی+سرامیک+میبد+گرانول+تولیدی+تولید+کارخانه+ماشین سازی+ماشین سازی هادی+machinery

ایجاد 300 فرصت شغلی پس از راه اندازی یک کارخانه در میبد

1398/04/15 1809

به گزارش ماشین سازی ؛ به نقل ازخبرگزاری موج یزد، حسین مهری مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره بانک صنعت و معدن در حاشیه بازدید از یک واحد تولیدی در میبد افزود: مشکلات در تامین تجهیزات مجموعه های تولیدی وجود دارد که پس از هماهنگی ها، ان شاءالله و به لطف الهی رفع این موارد پیگیری می شود.

وی تصریح کرد: با مساعدت بانک صنعت و معدن و همچنین همکاری استانداری یزد در تامین اعتبار برای هزینه هایی که تا به حال انجام شده است، روند راه اندازی این مجموعه از این پس شاهد شتاب بیشتری خواهد بود.

به گفته مدیرعامل واحد یادشده میبد، این مجموعه پس از راه‌اندازی با فراهم کردن اشتغال برای ۳۰۰ نفر، قابلیت تولید حدود سه هزار تن گرانول در روز را دارد.

وی افزود: ظرفیت فاز اول این پروژه یک هزار تن است که ان شاءالله تا حدود سه ماه دیگر با مساعدت بانک و صنعت و معدن و استانداری یزد کسری بودجه تامین و این مجموعه راه اندازی می شود.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن دیروز از تعدادی واحدهای تولیدی شهرستان های ابرکوه، مهریز و یزد بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات این واحدها قرار گرفت.


برچسب ها : یزد بانک صنعت و معدن صنعت معدن بانک چینی سرامیک میبد گرانول تولیدی تولید کارخانه ماشین سازی ماشین سازی هادی machinery
دیدگاه کاربران
دیدگاه خود را ارسال نمایید
اگر مایل به مشاهده همه نمونه کار ها هستید روی لینک کلیک کنید