:03155505187 :info[@]mashinsazi.com

مقاومت طلای جهانی در برابر کاهش قیمت

مقاوت طلا+طلا+ارزش طلا+اخبار اقتصادی+اقتصادی+

مقاومت طلای جهانی در برابر کاهش قیمت

1398/07/02 1659

به گزارش ایسنا، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور تغییر چندانی نداشت و در ۱۵۲۱ دلار و ۲۴ سنت ایستاد. بهای معاملات این بازار روز گذشته تا مرز ۱۵۲۶ دلار و ۸۰ سنت صعود کرده بود.
در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با ۰.۵ درصد افزایش، به ۱۵۲۱ دلار و ۹۰ سنت رسید.
به گفته مایکل مک‌کارتی، استراتژیست ارشد بازار در شرکت "سی ام سی مارکتس"، هر دو کشور چین و آمریکا اظهاراتی مطرح کردند که نشان می‌دهد ممکن است توافق تجاری بین دو طرف حاصل شود و این مساله
طلا را با فشارهای کاهشی مواجه کرده است. با این حال اگر این مذاکرات دوباره شکست بخورد، به نفع قیمت طلا خواهد بود.
شاخص دلار آمریکا پس از این‌که استیون منوچین، وزیر خزانه‌داری آمریکا، اعلام کرد: مذاکرات تجاری آمریکا و چین در اوایل اکتبر از سرگرفته خواهد شد در معاملات روز سه‌شنبه در برابر سبدی از ارزهای بزرگ ۰.۱ درصد رشد کرد.
بر اساس گزارش رویترز، اختلاف تعرفه‌ای میان دو اقتصاد بزرگ جهان بیش از یک سال است که ادامه دارد و باعث التهاب بازارهای جهانی و کندی رشد اقتصاد جهانی شده و در نتیجه قیمت طلا از ابتدای امسال تاکنون حدود ۱۸ درصد رشد کرده است.
استفن اینس، استراتژیست شرکت اکسی تریدر در یادداشتی نوشت: اگر وخامت شرایط
اقتصاد کلان ادامه پیدا کند طلا به قیمت بالاتری صعود خواهد کرد، زیرا ممکن است بازار همچنان روی تسهیل بیشتر سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا حساب کند.
موجودی طلای "اس پی دی آر گلد تراست" که بزرگترین صندوق سرمایه گذاری تحت پشتوانه
طلا در جهان است، روز دوشنبه ۱.۶۱ درصد رشد کرد و به ۹۰۸.۵۲ تن رسید که منعکس‌کننده علاقه سرمایه‌گذاران به طلا است.
به گفته وانگ تائو، تحلیلگر فنی رویترز، هر اونس
طلا برای تحویل فوری در محدوده ۱۴۹۷ دلار تا ۱۵۲۴ دلار خنثی مانده است و با خروج از این محدوده می‌تواند جهت حرکت مشخصی پیدا کند.
در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری ۰.۲ درصد کاهش پیدا کرد و به ۱۸ دلار و ۵۹ سنت رسید. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری با ۰.۳ درصد کاهش، به ۹۵۴ دلار رسید. هر اونس پالادیم برای تحویل فوری با ۰.۱ درصد کاهش، به ۱۶۵۲ دلار و ۱۶ سنت رسید.


برچسب ها : مقاوت طلا طلا ارزش طلا اخبار اقتصادی اقتصادی
دیدگاه کاربران
دیدگاه خود را ارسال نمایید
اگر مایل به مشاهده همه نمونه کار ها هستید روی لینک کلیک کنید