-->
مرداد
روتاری والو (Rotary Valves) | شیر دوار

روتاری والو (Rotary Valves) | شیر دوار


زمان مطالعه : 4 دقیقه

روتاری ولو Rotary Valves

از دستگاه روتاری ولو یا روتاری فیدر به عنوان تغذیه کننده (خوراک دهی) استفاده می شود. کاربرد این دستگاه در شروع یا طی تولید بسیار حائز اهمیت است به طوری که در صورت عدم وجود آن یا کار به کندی پیش می رود و یا اصلا امکان تولید وجود ندارد.

هنگامی که ظرفیت تولید از 10 تن در ساعت بیشتر شود هیچ نیروی انسانی قادر نخواهد بود بار مناسب را به دستگاه برساند در این صورت یا باید به طور مستمر از لودر استفاده نمود که هزینه آن بسیار گزاف است یا با هزینه بسیار اندک از فیدر استفاده نمود که مزیت باردهی یکنواخت به خط تولید را نیز به همراه دارد.

مزیت های روتاری ولو پودر یا شیر دوار

  • رفع مشکل مصرف برق بالای لودر: مصرف برق ناشی از شک های وارد آمده به دستگاه ها و سیستم برق رسانی به دلیل فزونی بیش از حد بار که معمولاً توسط لودر ایجاد می شود کاهش یافته و باعث استهلاک قطعات دستگاه ها یا تابلوی برق و الکتروموتور ها می گردد. که در این نوع دستگاه روتاری ولو این مشکل تحمیل مصرف زیاد برق نیز توسط شرکت ماشین سازی هادی حل شده است و میتوانید بری تغذیه خط تولید خود از این دستگاه استفاده نمایید.
  • تغذیه کننده و خوراک دهی مداوم خط تولید: با استفاده از شیردوار یا روتاری ولو دیگر استفاده از دستگاه لودر و اتلاف زمانی برای بسیاری از خطوط تولید منطقی نمی باشد و میتوان دیگر از این ابزار برای انتقال مواد پودری استفاده نمود.

 

گارانتی محصول

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سایت

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

شروع چت در واتس اپ
(پیام رسان ایتا)