-->
اسفند
مشخصات، قیمت و خرید سپراتور صنعتی

مشخصات، قیمت و خرید سپراتور صنعتی


زمان مطالعه : 4 دقیقه

دستگاه سپراتور همانطور که از اسمش پیداست برای جدا کردن مواد مختلف صنعتی از یکدیگر مطابق مش یا اندازه ذرات آن است و در صنایع مختلف معدنی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله در ماشین سازی هادی مورد دستگاه سپراتور صنعتی، کاربرد ها و ویژگی های این دستگاه توضیحاتی دادیم که امیدواریم برای شما در شناخت سپراتور صنعتی مفید واقع شود.

سپراتور صنعتی چیست؟

کلمه سپراتور در لغتنامه ها به معنی جداسازی ، جداساز و جدا کردن است و به عنوان یکی از بهترین و پر کاربرد ترین دستگاه های مورد استفاده در معادن و یا صنایع معدنی استفاده میشود.

دستگاه سپراتور مطابق اندازه ذراتی که برای آن تعیین شده است به جداسازی ذرات ارزشمند یا غیرارزشمند مواد معدنی می پردازد و خروجی دستگاه، مواد معدنی جداسازی شده است. کارکرد دستگاه سپراتور بصورت چرخش مواد در مرکز و جداسازی مواد از همدیگر در توری های دارای منفذ های بسیار ریز است.

این دستگاه جهت جداسازی مواد نرم و با تفکیک جنبی بالا در محصول استفاده می گردد. ساختار ساده و قابل کنترل این نوع کلاسیفایر از نکات برجسته و مورد اعتماد می باشد. جدا سازی به کمک هوا عبارت است از جداسازی مخلوطی از پودر معلق در هوا به دو فراکسیون بگونه ای که اندازه ذرات بر اساس حداقل و حداکثر قطر مشخص باشد کیفیت محصول جداسازی شده به نوع و چگونگی جریان هوا در محفظه جداسازی دارد و آن بگونه ای است که هر ذره مشخص می تواند در شرایط ایجاد شده جداسازی و دانه بندی گردد. طراحی کلاسیفایر های آلپین که با سیکل هوایی کار می کنند در این اصل قرار دارد.

قیمت دستگاه سپراتور صنعتی

قیمت دستگاه سپراتور با توجه به نیاز مشتری، آیتم هایی که در ساخت دستگاه نیاز دارد به دستگاه خود اضافه شود و یا قدرت الکتروموتوری که نیاز دارد بستگی دارد. قیمت سپراتور تشکیل شده از قیمت دستگاه الکتروموتور سپراتور، بدنه و ورق های استفاده شده در ساخت دستگاه و هزینه های ساخت دستگاه است. ماشین سازی هادی سعی و تلاش خود را بر این بسته است که با بهترین کیفیت و قیمت دستگاه سپراتور صنعتی خود را تولید کرده و به مشتریان عزیز در صنایع معدنی ارائه نماید. در صورتی که نیاز به قیمت سپراتور صنعتی دارید میتوانید با شماره 09133647981 تماس حاصل کرده و مشاوره خرید سپراتور را دریافت نمایید.

خرید دستگاه سپراتور صنعتی

دستگاه سپراتور صنعتی مورد نیاز صنایع معدنی و شیمیایی است، دستگاه سپراتور میتواند با ارائه مواد معدنی جداسازی شده و با کیفیت به تسریع در فرآیند تولید و دست یافتن به محصول نهایی با ارزش و با کیفیت شرکت های معدنی و شیمیایی کمک کند، بنابر این بسیاری از شرکت های معدنی اقدام به خرید دستگاه سپراتور صنعتی می کنند. سپراتور تولید شده توسط ماشین سازی هادی از مدل سپراتور های آلپین است و از بهترین قطعات و متریال ها و استاد کاران ماهر استفاده شده است.

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سایت

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

شروع چت در واتس اپ
(پیام رسان ایتا)