-->
خرداد
آسیاب گوگرد

آسیاب گوگرد


زمان مطالعه : 4 دقیقه

استفاده از دستگاه آسیاب گوگرد یکی از فرآیند های تبدیل کلوخه گوگرد به پودر گوگرد است که با دانه بندی ۱۰۰-۱۵۰ مش انجام میشود. آسیاب گوگرد در فضاهای خالی موجود از گاز اکسیژنی کار میکند و برای تزریق کردن و جایگزین کردن به داخل دستگاه ها از کوره با سوخت انجام میشود.

این دستگاه پر کاربرد کشاورزی ساخت ماشین سازی هادی است و دارای استاندارد ها و مکانیزم های فوق العاده ای است که توانایی آسیاب ۳ تن در ساعت گوگرد را نیز دارد. این دستگاه نباید هرگز با گرمای شدید مواجه شود و از جداره های دومی که با آب خنک کار میکنند استفاده شود.

دستگاه اسیاب گوگرد در بسیاری از صنایع صنعتی و کشاورزی قابل استفاده است که شما میتوانید بر اساس نحوه کار خود آن را تهیه کنید.

این دستگاه پر کاربرد دارای ویژگی های فراوانی است که یکی از مهمترین ویژگی های آن اشغال فضای کم آن و ظرفیت فوق العاده ۳ تن در ساعت میباشد.

اصطلاح گوگرد یا  Sulphur برای بسیاری از صنایع کشاورزی های کشور کاربرد فراوان دارد که برای آسیاب کردن آن از آسیاب گوگرد استفاده میکنند.

ماشین سازی هادی با تولید و ارائه دستگاه پیشرفته آسیاب گوگرد در ایران سعی در ارتقاء توانایی تولید گوگرد در صنعت کشاورزی و شیمیایی کشور کرده است و بر ماموریت و مسئولیت علمی خود پا به پای صنعت گران و کشاورزان کشورمان حرکت کرده است و این دستگاه  را با گارانتی ساخته و تحویل و راه اندازی می کند.

در ادامه در توضیحات محصول آسیاب گوگرد در ماشین سازی هادی به تعریف انواع ویژگی های این دستگاه پرداختیم:

ویژگی های دستگاه آسیاب گوگرد

  • دانه بندی بین ۱۰۰-۱۵۰ مش
  • توانایی ۳ تن در هر ساعت
  • دارای سیستم استاندارد
  • سیستم کنترلی پیشرفته و کاملا قوی
  • اشغال فضای کاملا کم
  • کار در فضای خالی از اکسیژن
  • قابل استفاده در صنایع کود کشاورزی
  • دارای سیستم مرکزی پیشرفته

خرید اسیاب گوگرد

شما میتوانید برای خرید آسیاب گوگرد اول در مورد مشخصات آن تحقیقات کامل خود را انجام دهید و سپس برای خرید آسیاب گوگرد مدنظر خود با ظرفیتی که مدنظر دارید با شماره 09133647981 در ماشین سازی هادی تماس حاصل فرمایید و مشاوره خرید و قیمت آسیاب گوگرد را از ما دریافت کنید.

قیمت آسیاب گوگرد

قیمت دستگاه آسیاب گوگرد بستگی به قیمت ورق و مواد اولیه و تجهیزات ساخت آن دارد. در برخی از مواقع از سال با کاهش قیمت و یا افت رشد قیمت ورق و تجهیزات صنعتی شما میتوانید با قیمت های مناسبی اقدام به خرید دستگاه آسیاب گوگرد نمایید. در صورتی که نیاز به دانستن قیمت دستگاه آسیاب گوگرد دارید با شماره ما در ماشین سازی هادی 09133647981 تماس و سوال خود را مطرح کنید.

 

گارانتی محصول

 

دیدگاه های این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سایت

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

شروع چت در واتس اپ
(پیام رسان ایتا)